Робоча сила

Робоча сила

У районі є значний трудовий потенціал. Починаючи з 2008 р. спостерігається позитивна динаміка кількості працездатного населення, частка якого у 2013 р. становила близько 70 %. Рівень зареєстрованого безробіття 1,85 %.

Для задоволення потреб у кваліфікованій робочій силі у м.Львів, розташованому за 60 км, функціонують 26 університетів, академій та інститутів, а також більш ніж 30 професійно-технічних училищ області. На території Яворівського району діють заклади професійно технічної середньої освіти: Страдчівський навчально-виробничий лісокомбінат (СНВЛК) http://snvlk.at.ua, Новояворівський професійний ліцей http://npl.org.ua та Художнє професійно-технічне училище №14 у Івано Франково http://hptu14.com.ua.

На кінець 2012 р. середньомісячна номінальна заробітна плата працівників Яворівського району склала 2150 грн., що перевищує рівень встановлених державних соціальних стандартів: мінімальну заробітну плату та прожитковий мінімум для працездатної особи. В т.ч. за видами економічної діяльності середня заробітна плата наступна: