Залучення інвестицій

Залучення інвестицій та оренда землі

Залучення інвестицій відбувається наступніми шляхами:

  • розробка інвестиційних проектів та інвестиційних пропозицій
  • промоція регіону серед потенційних інвесторів та залучення інвесторів в регіон
  • підтримка іноземних інвесторів, допомога при плануванні та здійсненні інвестицій
  • надання в оренду земельних ділянок (після створення Яворівського індустріального парку)

Треба зазначити, що залучення інвестицій потребує певні зусилля та підготовку ряду матеріалів які могли б зацікавити інвесторів, один з найголовніших матеріалів є інвестиційний проект.

Інвестиційні проекти

Як правило під інвестиційним проектом розуміють вкладення капіталу на строк з метою отримання прибутку. У спеціальних економічних джерелах з проектного аналізу та інвестиційного проектування такі проекти розглядаються як комплекс заходів які взаємопов’язані між собою та спрямовані на конкретної цілі на протязі певного періоду часу. Якщо Ви його маєте то до Вас вже можуть поступати різні інвестиційні пропозиції.

Оренда землі

Одним з напрямків залучення інвестицій є оренда земельних ділянок. Це обумовлено тим, що земельні ділянки придатні для виробництва різних видів сільгосппродукції, випасання худоби, розміщення тваринницьких ферм, комплексів з відгодівлі свиней, птахофабрик, розміщення селянсько-фермерських господарств та інших видів діяльності. Деякі земельні ділянки розташовані поблизу водойм, у заплавах річок.

Помірна орендна плата, можливість подальшого викупу, готовність власника земельних ділянок до реалізації спільних проектів і ведення спільної діяльності – це одні з принципів оренди землі яку ми пропонуємо після створення Яворівського індустріального парку.

Треба також зазначити те, що оренда землі виступає як один з основних видів тимчасового користування землею, при якому власник землі сам безпосередньо не використовує її, а передає орендарю за договором за певну плату.