Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади

18-20 вересня 2014 року відбулася навчальна сесія “Мотиви інвестування в органах місцевої влади – чого шукають інвестори?” в рамках реалізації проекту “Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади”.

Місто Яворів стало одним з 12-ти міст Західної України з кількістю від 10 до 50 тис. осіб, які були відібрані до участі у цьому проекті. Проект “Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади” виконує Малопольський інститут територіального самоврядування та адміністрації (FRDL MISTiA) з міста Кракова спільно з українським партнером ЛМГО “Інститут політичних технологій” зі Львова за фінансової підтримки Програми Польської допомоги для розвитку Міністерства закордонних справ РП.

У заходах проекту беруть участь представники Яворівської міської ради та Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини. За підсумками проекту у м. Яворові буде підготовлено та опубліковано каталог з інвестиційними пропозиціями, створено інтернет-портал для потенційних інвесторів, розроблено план інвестиційної промоції міста тощо. Учасники проекту пройдуть серію навчальних сесій та ознайомляться з кращими практиками залучення інвестицій у польських містах.

Наступна навчальна сесія “Аналіз інвестиційного потенціалу міста – що ми можемо запропонувати?” пройде 16-18 жовтня 2014 року у м. Львові. Реалізація подібних проектів підвищить рівень компетентності органів місцевої влади у сфері залучення іноземних інвестицій, що у свою чергу сприятиме економічному розвитку територій.