Перспективи та ризики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у Яворівському районі

27 жовтня 2015 року в Яворові відбувся семінар на тему “Перспективи та ризики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у Яворівському районі”.

Семінар був організований Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини з метою ознайомити представників територіальних громад Яворівського району з особливостями децентралізації фінансових ресурсів та владних повноважень, створити умови для реформування органів місцевого самоврядування, а також обговорити переваги та недоліки реформи. 

Інформацією про перші кроки з реформування місцевого самоврядування в області та про нові можливості для територіальної громади поділився Віктор Борщевський,  доктор економічних наук, завідувач відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М.І.Долішнього НАН України». Роман Коваль, голова Інституту миру і порозуміння (Київ), застеріг найперше від одного: в жодному випадку не бути прихильниками (а таких серед учасників семінару вистачало) примусового об’єднання територіальних громад. 

Захід був організовий в рамках ініціативи «Примирення і порозуміння в Україні», яка реалізовується Інститутом миру і порозуміння (Київ) за підтримки Швейцарської Конфедерації.