Новояричівська громада розпочала роботу над Стратегією розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

30 березня у Новому Яричеві відбулося перше засідання робочої групи з напрацювання Стратегії розвитку громади до 2027 року. Процес стратегічного планування відбуватиметься за підтримки експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів». Проєкт реалізовується Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

До заходу долучилися представники органів місцевого самоврядування, бізнесу, депутати, старости та громадські активісти. Метою зустрічі було обговорення аналітичної частини Стратегії розвитку Новояричівської територіальної громади, напрацювання бачення, формування SWOT – аналізу громади.

Експертами проєкту було представлено соціально-економічний профіль Новояричівської громади та презентовано результати опитування серед мешканців та місцевого бізнесу. Таке опитування дасть змогу визначити основні проблеми, які існують в громаді та перспективи розвитку на майбутнє в тому чи іншому секторі. Кожна думка мешканця громади, який долучається до створення Стратегії розвитку є важливою та цінною для подальшого визначення стратегічних цілей сталого розвитку громади.

Серед основних переваг Новоричівської громади можна виокремити:

– висока частка дітей та молоді серед мешканців громади
– формування кластера виробників печива та солодощів, серед яких впізнавана торговельна марка Yarych
– індустріальний парк «СІГМА Парк Яричів» та 40 інвестиційних ділянок для розміщення бізнесу
– потужний логістичний потенціал – автомобільний шлях М-06 Київ-Чоп, 3 залізничні станції, в перспективі будівництво західної об’їздної Львова, яка пересікатиме громаду
– раціональна мережа соціальної інфраструктури, що дозволяє ефективно використовувати кошти місцевого бюджету
активна і дієва влада в громаді.

«Новояричівська громада – відкрита для нового бізнесу та нових мешканців!», – саме під таким леймотивом учасники робочої групи працюють над Стратегією розвитку громади.