Вимоги до учасників ЯІП

Вимоги до учасників ЯІП

  1. Учасники індустріального парку повинні бути суб’єктами господарювання в Україні, що зареєстровані в Яворівському районі Львівської області. Виняток можуть становити мережеві оператори логістичних послуг, торгівлі та громадського харчування.   
  2. Виробнича діяльність учасників індустріального парку повинна бути екологічно безпечною та не погіршувати наявний стан зовнішнього середовища.
  3. Учасники індустріального парку зобов’язуються створити нові робочі місця із розрахунку не менше 20 робочих місць на гектар загальної площі, що використовується, та залучити не менше 80 % працівників, що мешкають Яворівському районі Львівської області. 
  4. Учасники індустріального парку повинні мати програму свого розвитку та ведення господарської діяльності на території парку щонайменше на 5 років. 
  5. Учасники самостійно створюють інженерно-транспортну інфраструктуру, благоустрій та озеленення в рамках земельних ділянок, що ними орендуються. 
  6. В разі викупу учасниками парку земельних ділянок в межах індустріального парку внесення змін в землевпорядну документацію здійснюється за рахунок учасника парку.