Інвестиції на Яворівщині

Інвестиції на Яворівщині

Яворівський район Львівської області України розташований на кордоні з Європейським Союзом і знаходиться на перехресті європейських торгівельних шляхів. Ми пишаємося багаторічними зв’язками з Польщею і партнерами з багатьох держав світу. Яворівщина — це край працьовитих людей, природних багатств, високої духовної культури та давніх історичних традицій. 
Органи регіональної влади та місцевого самоврядування завжди підтримували як українських, так і іноземних інвесторів, надаючи їм допомогу у започаткуванні і реалізації проектів на Яворівщині. Зараз інвесторам і бізнесменам ми пропонуємо нові можливості до взаємовигідної співпраці, представляємо Яворівський район як надійного партнера у ділових стосунках з тими інвесторами, які уже працюють у нас та запрошуємо до співпраці існуючих та нових партнерів.
Іван Карпа, голова Яворівської районної ради


Вигідне географічне розташування Яворівськогорайону, що межує з Польщею, зіграло важливу роль у розбудові та розвитку нашого підприємства. За роки діяльності (а це понад 15 років) ТОВ «Снєжка –Україна» стало одним із лідерів на українському ринку лакофарбових матеріалів. Сьогодні для підвищення ефективності виробництва та покращення якості економічно-господарської діяльності підприємства власники заводу постійно інвестують кошти у модернізацію виробничих потужностей, впровадження нових технологій.
Марек Павлусь, генеральний директор ТОВ «Снєжка-Україна»


З існуючих переваг регіону варто віддати належне географічному розташуванню Яворова. Відстань до кордону з Польщею складає 20 км. З точки зору логістики, сировини та експорту — це безперечна перевага. Важливим є і людський капітал, а зокрема, висококваліфіковані фахівці технічних напрямків, що зростали в регіоні завдяки розвитку хімічної промисловості. 60% наших працівників, а це порядку трьох сотень осіб, є представниками місцевої громади.
Ростислав Вовк, директор ТОВ «Кормотех»Зручне географічне положення, наявність двохмитних переходів, автотраси державного значення та економічного потенціалу роблять його одним з найпривабливіших районів для бізнесу та інвестицій. Враховуючи дані фактори багато саме іноземних підприємств працюють у Яворівському районі, адже кількість працездатного населення, зручне сполучення, наявність інфраструктури та відстань до обласного центру і кордону з Європою надають беззаперечну перевагу економічного потенціалу Яворівському району серед інших районів Львівської області.
Михайло Ковалик, директор ТОВ «Прушиньскі-Україна»